zpět

Bachovy esence      

Naprosto přírodní produkty, díky kterým si svými vlastními silami zharmonizujete mysl i tělo, jelikož obě tyto roviny jsou spolu neoddělitelně spjaty.

Systém 38 Bachových květů  pomáhá při zvládnutí různých emocí, se kterými jsme konfrontováni denně, nebo po určitý časový úsek, a které ovlivňují život každého z nás. Emoce, nebo přechodné negativní nálady mysli, jako například nedostatek důvěry, nejistota, žárlivost, malomyslnost, podrážděnost, zoufalství, přílišná péče o druhé, vyčerpanost, pramení především z blokované energie, která vede nejen k duševní nerovnováze, ale i k oslabení jednotlivých orgánů. A právě zde, v těchto okamžicích vám mohou Bachovy esence pomoci. Jejich cílem je dát vám ten správný impulz, sílu a duševní čistotu, poskytnou vám možnost sebepoznání a upevnění osobnosti. Mohou však také sloužit jako prevence proti tělesným nemocem a jako podpora při odborném ošetření.

 

Otec květové terapie

Dr. Bach byl uznávaný bakteriolog a homeopat, který se vzdal své lukrativní praxe a zbytek života zasvětil hledání energie v rostlinném světě. Spolu s esencemi přišel na nový pohled na nemoci a to z pohledu disharmonie duševních stavů podle hesla: „Zdravá mysl přináší zdravé tělo“.