zpět

ZÁZRAKY  SHAMBALLYV éterické úrovni Tibetu leží rajské místo jménem Shamballa (Shangri-la), kde vládne nejvyšší moudrost, láska, klid a mír.

Shamballa je město, ktreré nemůžeme  normálně vidět. Je vytvořené z vysokých energií světla. Obyvateli Shambally  jsou Mistři, Archandělé, Elohimové a další světelné bytosti.

Skutečným smyslem, proč Mistr Saint Germain a další Mistři pod vedením Nejvyššího Světla vybudovali Shamballu, bylo: poskytnou lidem na Zemi velký zdroj informací, vědění, duchovního vedení, síly a léčivých energií.

Energií Shambally se léčilo již v Egyptě. Používá se na léčení těch, kteří vibrují ve vyšších energetických spektrech. Takových lidí v současné době není ještě mnoho, ale denně je nás čím dál víc. Energie Shambally nám velmi napomáhá při našem
„vzestupu“ do 4. a 5. dimenze a při vzestupu planety Země. Osvobozuje od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje další řetězce DNA, napravuje pokřivené kódy DNA.

Tak například symboly Shamballa 1024 pracují s vysoko vibrujícími frekvencemi 5D a mohou vyléčit skoro všechny nemoci, které jsou v 3D považovány za nevyléčitelné (AIDS, rakovina, alergie, závislosti, otrava těžkými kovy, regenerace u zcela poškozených orgánů, apod.).