zpět


 KŘIŠŤÁLOVÁ  UNIVERZITA

ŠKOLA VĚKU VODNÁŘE

 PRO  KAŽDÉHO

 

Doba po roce 2000 – začátek věku Vodnáře - přináší do života člověka velké změny a proto by měl být na ně každý připraven.
Z tohoto důvodu v říjnu otevíráme další první ročník
tříletého studia  na  KŘIŠŤÁLOVÉ UNIVERZITĚ ,
„škole věku Vodnáře pro každého“,  v Praze .
Cílem této školy je doplnění základního vzdělání člověka v oborech, které se nepřednáší na běžných školách. Tyto znalosti mohou pomoci každému z nás vyznat se v této nové době a poradit si v různých situacích, které budou přicházet.

Základním kamenem školy jsou vlastně světelné lázně působením mandal,
vytvořených zakladatelkou a duchovní matkou této školy Ivanou Stonjekovou,
které působí a rozvíjí žáky po celé tři roky studia.

Výuka v prvním ročníku zahrnuje :

Duchovní vývoj člověka, Numerologii, Tarot, Astrologii, 

Grafologii,  Homeopatii,  Čakry, Shamballa,
                  Rodinné konstelace, Andělé a další bytosti světla,

Intuitivní a automatickou kresbu, Očista těla i ducha.
V dalších ročnících budou některé předměty pokračovat a některé další přibudou. ( např. Aromaterapie, Krystaloterapie, Hadí síla,
Očistné a meditační techniky, Baumtest, Runy,  a další )
Studium probíhá jednou měsíčně v sobotu a neděli celodenně. 

Ivana Stonjeková je malířkou současnosti a budoucnosti. Už od samých počátků tvorby mandal někdy v roce 2001 se zabývá jejich energetickým potenciálem pro transformaci lidského vědomí. Používá k tomu snad všechny dostupné vědomosti dávných civilizací i použitelný potenciál té současné. Naše epocha disponuje obrovským množstvím nových technologií, které je nyní nutno velmi naléhavě propojit s duchovním světem lidí. Pokud se plně odevzdáme energii mandal Ivany Stonjekové, lehce pochopíme, že pojmy jako Volné energie nebo Kvantová fyzika jsou realitou vnějšího světa, nikoliv smyšlenkou neuskutečnitelných představ. Uvidíme v nich nové rozměry multidimenzionálního světa vloženého do malby fenoménem automatické kresby. Ani to však nestačí k vytvoření energetického obrazu. Jaký je člověk, jak silný a vznešený je jeho záměr, takové je dílo. Malířčiny akvarelové pastelky vykreslují mandalu po mandale splnění úkolů její vlastní Duše. Rády malují energie Vlasti, míru, zdraví, pomoci, přírody. Témata jsou nevyčerpatelná, i když galerie dnes čítá tisíce obrazů. Troufám si říct, že její cyklus mandal na probuzení našeho národa, nemá u nás a možná na světě obdoby. Láska k vlasti a přesně zacílená pozornost energetice naší historie i současnosti, prolnutí časů a hluboké vcítění do zákonitostí vývoje společnosti provází celou Ivaninu bohatou tvorbu. Aktivní pružný přístup k odhalení pravé podstaty každé události v okolí a nabídka řešení na úrovni osobní i globální je bonusem, který dále zhodnocuje uměleckou hodnotu obrazu, spojujíce rozum s citem. Práce na mandale nekončí nakreslením obrázku. Tak jako žijí a vyvíjejí se lidé a celá společnost, mění se i mandala. Je to vpravdě živý organismus, denně promlouvající, volající po vývoji. A právě neustálá, trvalá péče o zdraví a další vývoj mandaly ji činí lidskou.

Toto je však jen část příběhu ....

Celá společnost, my všichni jsme součástí jediné a jedinečné velké mandaly. Ta rovněž vyžaduje péči a pozornost. 

A protože:

Ivana Stonjeková je ženou činu, není náhodou, že je také zakladatelkou a duší Křišťálové univerzity, školy věku Vodnáře pro každého. Ta poskytuje zájemcům praktické vzdělání v mnoha duchovních oborech.

 Nový první ročník začíná vždy počátkem měsíce října

 
Milióny lidí na světě kreslí mandaly, jen jedny jsou Mandaly Ivany Stonjekové                         
                                                                                                                        napsal Ivo Fluksa

 Pokud chcete, můžete využít naší široké nabídky. 


 

Zbyněk Pelikán se věnuje ezoterice již 20 let. Původní povolání projektanta vyměnil za ředitele Křišťálové univerzity.  Tak jako vše přichází v pravý čas i toto rozhodnutí nepřišlo náhodou. Vše začalo účastí na seminářích Shamballa, v roce 1996 se kterými přijeli do Prahy mniši původem z Tibetu. Po absolvování seminářů Shambally přijal zasvěcení do všech stupňů a stal se mistrem Shambally. Po absolvování mnoha dalších seminářů mu bylo sděleno, že jeho životní poslání je předávat tyto vědomosti ostatním.  Proto založil společně s Ivanou Stonjekovou Křišťálovou univerzitu – Školu věku Vodnáře pro každého, kde se mohou studenti seznámit s mnoha obory z oblasti ezoteriky, které se nenaučí na běžných školách. Také provádí individuální zasvěcení do Shambally.

 


 

 

Veškeré informace a přihlášky na tel: 604 923 058

  www.kristalovauniverzita.cz,  kristalovauniverzita@seznam.cz